Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Zapraszamy na Kaszuby do Lipusza,…

9 października, 2022

Zapraszamy na Kaszuby do Lipusza,
Pozdrawiam
#lipusz #kaszuby #wda #rzeka #kajaki #szeryfoo

Lipuskie skarby 👇 Lipusz, którego nazwa wzięła się od lipowego gaju jest starą osadą, której historia sięga czasów pogańskich na co wskazuje cmentarzysko prehistoryczne wykryte przed II wojną światową. W drugiej połowie XIX w. powstał murowany kościół ewangelicki, w którym obecnie znajduje się Muzeum Gospodarstwa Wiejskiego. Zgromadzono w nim ponad 300 eksponatów. W Muzeum obejrzeć można stare sprzęty domowe i gospodarskie, których nie znajdziemy już we współcześnie. Znajdziemy tam: naczynia kuchenne, magiel, młockarnie, kamienie do śrutownika, cepy, uprzęże konne, drewniana pompa, cierlica do lnu, ule, drobne narzędzia i wiele innych. Zebrano tu rzeczy, które zniknęły z wiejskich zagród, .…

Źródło