Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Wyjazd dobiegł końca….

24 lipca, 2022

Wyjazd dobiegł końca.

Obcowanie z naturą pozwoliło nam oderwać się od codziennej rutyny panującej w ośrodku. Spanie w namiocie, kąpiele w jeziorze czy rzece, nierówna walka z komarami, jedzenie gotowane na ognisku smakujące duużo bardziej niż zazwyczaj czy też nocne oglądanie nieba przy akompaniamencie skwierczącego ogniska na pewno zostaną na długo w naszej pamięci 🌿🪱🐛🏕️
Była to też dobra okazja do zbliżenia się do siebie. Podczas kilkugodzinnych wypraw kajakiem konieczna była współpraca, aby móc bezpiecznie dotrzeć do celu.
Nie zabrakło również integracji oraz wspólnego śpiewania i gry na gitarze przy ognisku.
Wracamy zmęczeni, niewyspani i ze spieczonymi słońcem nosami. Oderwani od codziennych trosk by po tygodniu w lesie powrócić do motowej rzeczywistości i docenić nasze wygodne łóżeczka i dobrodziejstwo w postaci ciepłego prysznica.

Była to wspaniała przygoda!

Dziękujemy Kajaki Szeryfoo Lipusz za gościnę i do zobaczenia👋🏻

www.mrowisko.org.pl

Źródło