Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

WDA 1 – 4.11.2012

15 listopada, 2012

Witam. I po spływie cel został osiągnięty – wpłynęliśmy na Wisłę 4.11.20112 godz.18, co prawda z czołówkami na głowach i widoki mieliśmy ograniczone ale satysfakcja jest. Ale od początku :

Zaczęliśmy z j.Fiszewo miejscowość Skwierawy – niestety ale kanał z j.Wieckie Śluza był o tej porze roku niespływalny.Nie było łatwo cały przekrój warunków pogodowych – brakowało tylko burzy i śniegu, do pokonania ok.50 km dziennie potem rozbić obozowisko ,rozpalić ogień i przygotować jedzenie ale nikt nie narzekał.Trzeciego dnia postanowiliśmy skorzystać z kwatery agroturystycznej aby się wysuszyć, wpłynęliśmy do Tlenia o zmroku i nie mogliśmy znaleźć pola namiotowego po ciemku (a pokonaliśmy tego dnia 55 km).  Były przygody- pęknięty kajak i klejenie pianką, akcja „wiosło w rękach” , trzeciego dnia największe zakwasy miałem mięśni brzucha – od śmiechu  i wiele innych fajnych chwil które pozostaną w naszej pamięci. W sumie przepłynęliśmy 190 km według szlakówki -przekonamy się ile dokładnie po dostarczeniu pomiarów GPS przez Michała i Seweryna.

Wielkie podziękowania i gratulacje dla uczestników  Seweryna i Adriana, Łukasza i Michała oraz mojego współtowarzysza z kajaka Daniela

Chciałbym też podziękować Pani z pola biwakowego Boberek w miejscowości Młynki za gratisowe udostępnienie pola, Pani Choroś z Tlenia za możliwość pozostawienia sprzętu, Piotrowi Wojcikowi z „Camping-Zamek” w Świeciu za udostępnienie tunelu pod drogą krajową w Świeciu.

Galeria WDA 1 – 4.11.2012

Już dziś zapraszam na Mikołajkowy spływ dnia 8.12.2012 trasa i szczegóły do omówienia ZAPRASZAM