Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Test nowego Raidera na Brdzie. Można śmiało powiedzieć, że kajak spełnia oczekiw…

18 stycznia, 2015

Test nowego Raidera na Brdzie. Można śmiało powiedzieć, że kajak spełnia oczekiwania. Jest szybki, wystarczająco stabilny, aby mógł sobie poradzić z nim każdy opływany turysta kajakowy, jest zwrotny. Po za tym ma bardzo przestronny kokpit. Szerokie siedzenie i wysoka przednia część kokpitu, jest w stanie pomieścić największego brzuchacza. Również spora wyporność kajaka jest w stanie zagwarantować komfort płynięcia dla kajakarzy o rozmiarach XXL i więcej. Niestety ja o rozmiarze L, czułem się mało zespolony z kajakiem, ale myślę, że jest to też kwestia przyzwyczajenia i indywidualnego dopasowania szerokości siedzenia. Również nachylenie siedzenia minimalnie do tyłu, ma na celu zaspokojenie bardziej potrzeb ludzi otyłych. Dla mnie jest to mało wygodne i uważam to za minus, ale i temu można zaradzić podklejając odpowiednio siedzenie. Opory kajaka w wodzie są prawie niezauważalne, tnie wodę jak brzytwa, nie pozostawiając wzdłuż kadłuba prawie żadnej fali. Wkrótce zrobię na nim testy szybkościowe i wówczas będzie można go porównać do wcześniejszych wersji Raidera. Ale już teraz wydaje mi się, że będą one pozytywne.

Źródło