Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Tak było na konsultacjach z freestyle kajakowego w Kościerzynie…

25 stycznia, 2015

Tak było na konsultacjach z freestyle kajakowego w Kościerzynie

Wybrałem się na konsultacje organizowane przez UMPA UMPA – Tribe of the Polish Freestyle Paddlers. Już od samego początku zostałem przywitany bardzo elegancko. Odebrali mnie z dworca w Gdańsku i potem ruszyliśmy do Dworek Zielenin, gdzie mieliśmy nocleg. Pierwszego dnia, czyli w czwartek, mieliśmy jeden basen. Początek wyglądał kiepsko. Tomasz Czaplicki dawał nam dobre techniczne wskazówki, dzięki czemu już w piątek (2 baseny) postępy wyglądały całkiem przyzwoicie, szczególnie na wieczornej sesji. W piątek również na basenie odbył się pokaz dla uczniów, który miał zarazić młodych dyscypliną. Wieczorem trochę dłużej posiedzieliśmy w świetnej atmosferze przy kominku w kształcie głowy diabła co odbiło się na sobotnim, ostatnim już basenie. Po basenie wszyscy się regenerowali, aby mieć siły na imprezę tematyczną PRZYSTANEK RUUDSTOCK 2015. Wyjazd był kolejnym bardzo pozytywnym doświadczeniem, za który dziękuję Organizatorowi, Trenerom i Wszystkim tak serdecznym ludziom.

Źródło