Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

„Strawberry Kayak Games” potocznie zwany „Truskawą” to już czwarte spotkanie( ki…

19 czerwca, 2017

„Strawberry Kayak Games” potocznie zwany „Truskawą” to już czwarte spotkanie( kiedy to minęło?!) z pasjonatami bardziej ekstremalnego czy poprostu freestylowego wykorzystania łódek kajakowych. Od czerach lat sukcesywnie promujemy ten rodzaj kajakarstwa na pomorzu i mamy już wielu „zarażonych” freestylem, co bardzo cieszy, gdyż to widowiskowy sport pełen emocji. Ponieważ „Truskawa” weszła w ramy PKG Festivalu będzie możliwość przekazywać i pokazywać, radość i niewątpliwe umiejętności związane z freestylem. Pasjonaci odwiedzające różne miejsca w Europie przyjadą podzielić się wrażeniami, przybliżyć najmłodszym jak i starszym fun z kajakarstwa freestylowego i zachęcać wszystkich do spróbowania tej wyjątkowej dyscypliny. Widzimy się na „Truskawie ” !
Źródło