Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

oj, będzie się działo,…

21 marca, 2021

oj, będzie się działo,
polecam i zapraszam

Parsęcko – Storkowo – Parsęcko – 24 km, w ramach zapoznania trasy pieszej 10 edycji Maratonu Kajakowego PARSĘTA 2021.
Trasę lekko oznaczyliśmy, widocznym z daleka kolorem pomarańczowym. Później jeszcze dzień przed maratonem naniesione zostaną poprawki. Ogółem trasa nie jest skomplikowana, wystarczy orientować się po której naszej stronie znajduje się rzeka, wówczas wszystkie leśne skrzyżowania pokona się intuicyjnie -prawidłowo. Skrzyżowań jest raptem kilka i wystarczy też trzymać się głównej drogi, nie skręcać w boczne ścieżki. Tam gdzie będzie to konieczne będą znajdować się pomarańczowe strzałki , a zaraz za skrętem na potwierdzenie słuszności wyboru drogi, pomalowane na kamieniach pomarańczowe kółeczka. Nie ma oznaczeń trasy na rosnących drzewach, jedynie na przebijających się przez nawierzchnię drogi korzeniach.
https://canoa.com.pl/parseta/

Źródło