Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Kajakowa Inauguracja Nowego Roku!…

7 stycznia, 2019

Kajakowa Inauguracja Nowego Roku!

ZRYTY TIM wraz z przyjaciółmi w niedzielę – Trzech Króli zainaugurował kajakowy nowy rok na Kamienicy! Popłynęliśmy klasyczny, 12-to kilometrowy odcinek z Kamieńca do Gałąźni Małej. Ekipa na starcie stawiła się liczna, zimowa pogoda dopisała, wody po ostatnich opadach i śniegach przybyło sporo więc i na brak atrakcji na wodzie nie mogliśmy narzekać. Po około czterech godzinach w kajakach wylądowaliśmy na biwaku w Gałąźni Małej nad Słupią, gdzie całą imprezę zakończyliśmy ogniskiem. To był cudowny dzień!

Nowy Rok zainaugurowali i dobrze się bawili: ZRYTY TIM, F.H.U. SZERYFOO, Kajaki Młyn Korne, Familyday spływy kajakowe, Danuta, Ewa, Magda, Sławek, Rafał, Maciej, Eryk, Ar Pe, Jerry, Ag Raf Ka, Szeryfoo, Sławomir, Seweryn, Chata Micha, Michał, Tadeusz, Tomasz, Michał, Marzena Wojciech i Martna

Źródło