Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Aktualności

1 grudnia, 2013

Czołem, kilka informacji z ostatniego czasu :

10-11.11.2013 spłynąłem wraz z przyjaciółmi Anioł, Wiesiu i Seweryn, rzeką Brdą z miejscowości Nowa Brda do Rytla. W sumie przepłynęliśmy 88 km w dwa dni, tym razem spaliśmy w agroturystyce w Ciecholewach, pogoda dopisała było super.

Brda 10-11.11.2013

24.11.2013 pojechaliśmy do Łeby – docelowo miała to być rzeka ale niski stan wody zniechęcił nas i wylądowaliśmy nad morzem, tam pogoda też dopisała – silny wiatr wywoływał niezłe fale im później tym były WIĘKSZE, tylko deszcz momentami przeszkadzał. Ekipa to Tadzik, Seweryn i nowy kolega z Gdyni Janusz – dzięki za fajowe spotkanie i pływanie.

Łeba 24.11.2013

A przed nami tradycyjny spływ Mikołajkowy 07.12.2013, tym razem padło na rzekę Wierzycę – jaka będzie pogoda – śnieg, deszcz, wiatr, słońce ? to się okaże – ekipa jest twarda i nieugięta, nie straszne nam żadne warunki – płyniemy.

pozdrawiam

szeryfoo