Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

ZRYTY TIM wraz z przyjaciółmi na Gardędze – 17 września 2017….

19 września, 2017

ZRYTY TIM wraz z przyjaciółmi na Gardędze – 17 września 2017.
Przedstawiamy fotorelację z najpiękniejszego i najciekawszego odcinka Gardęgi od mostu we wsi Sobótka do progu nieopodal miejscowości Rogoźno-Zamek. Pierwsze kilometry szlaku były w miarę spokojne ale absolutnie nie nudne, sporo drobnych zwałek, zarośli i krzaków tarasujących nierzadko całe koryto rzeki. Po niecałych czterech kilometrach wpłynęliśmy do głębokiego jaru – to rezerwat leśny „Rogoźno Zamek”, nurt rzeki nabrał znacznego przyśpieszenia i zaczęło się to co lubimy najbardziej – liczne bystrza, ostre meandry, zwałki oraz bobrze tamy. Wszystko to stwarzało niesamowity klimat i sprawiło nam dużo frajdy. Długość tego odcinka to około 8 km a pokonaliśmy go w 4,5 godziny. Dziękujemy naszym przyjaciołom: Tom Aniols, Sławomir Jereczek, Seweryn Jereczek, Seweryn Lee, Łukasz Es, Beata Kruszczyńska-Henke, Dariusz Ebertowski, Jacek Stodólski, Arek Rawski, Chata Micha, Kamil Orlikowski za tak liczne przybycie i wspólne pływanie ! ZRYTY TIM w składzie: Jadwiga Grzegorczyk, Monika Rakoczy, Justyna Bogowska, Maciej Szarko, Rafał Szczypiński, Eryk J-o, Marcin Perkøz i Sławomir Kawczyński. Do zobaczenia wkrótce na wodzie !

Źródło