Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Zimowe ze Zrytym Timem po Bolszewce pływanie….

22 stycznia, 2018

Zimowe ze Zrytym Timem po Bolszewce pływanie.
21 stycznia 2018

Co można robić w styczniową, śnieżną niedzielę? My wybraliśmy się na kajaki! Tym razem poddaliśmy eksploracji nieznany nam jeszcze odcinek Bolszewki z Luzina do Gościcina.
Luzino z samego rana przywitało nas iście styczniową pogodą – śnieg, lekki mróz i zimowa mgła, choć już na samej trasie zdarzały się przebłyski słońca. Na pierwszych trzech kilometrach rzeczka jest dość wąska i spokojnie meandruje pośród pól i łąk opływając od wschodu Luzino. Po wpłynięciu w las Bolszewka przyśpiesza i zaczyna się zdecydowanie ciekawszy odcinek obfitujący w kamieniste bystrza, dwa sztuczne progi po zrujnowanych budowlach hydrotechnicznych oraz kilka całkiem przyjemnych zwałek. Jedynym minusem był dość niski stan wody wymagający od wszystkich ciągłej uwagi aby nie wpaść na liczne kamieniste mielizny. Podsumowując nasze doświadczenia po dwóch odcinkach – Bolszewka to bardzo ciekawa kajakowa propozycja pod warunkiem, że jest dużo wody. Już planujemy powrót na wiosenne roztopy. A w dzisiejszym spływie uczestniczyli: Ewa Mrożek, Sławomir Kawczyński, Ar Pe, Maciej Szarko, Jerry Wind, Michał Szypliński, Tomasz Mruczkowski, Dariusz Ebertowski.
Pozdrawiamy i zapraszamy na wspólne pływanie!
ZRYTY TIM

Źródło