Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Wstępne informacje o trasie zawodów – Hydroaktywni 2015…

7 maja, 2015

Wstępne informacje o trasie zawodów – Hydroaktywni 2015

Wyścig będzie się odbywał w II etapach.

I etap – jeziorny odbędzie się na jez. Węgorzyno. Uczestnicy ze wspólnego startu popłyną na orientację na wskazane na mapie punkty z zadaniami specjalnymi. Do pokonania trasy zostanie wyznaczony limit czasowy. Zawodnicy dokonają wyboru wskazanych miejsc i zadań – liczy się ilość zdobytych pkt. Trasa ok. 6 km

II etap – Rynna Sulęczyńska + slalom sprawnościowy. Ten etap uczestnicy zobowiązani są pokonywać w kaskach przygotowanych przez organizatora lub własnych. Osady będą startować w odstępach czasowych. Jest to odcinek do pokonania w jak najkrótszym czasie z punktowanymi bramkami – liczy się czas przepłynięcia trasy. Długość ok. 2 km.

Łączny wynik zawodów – podsumowanie pkt. z I etapu / zajęte miejsce/ + czas z II etapu /zajęte miejsce/. W przypadku tych samych miejsc w dwóch etapach wygrywa osada która wygra etap II /czas przepłynięcia/.

Szczegóły trasy (mapa) oraz punktacji zostaną dostarczone zawodnikom w dniu zawodów, podczas rejestracji.

Zapraszamy – rejestracja trwa!!!
www.hydroaktywni.pl


Źródło