Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

WSPOMINAMY ROK 2015. IM ZAWDZIĘCZAMY 8 MIEJSCE!…

26 lutego, 2016

WSPOMINAMY ROK 2015. IM ZAWDZIĘCZAMY 8 MIEJSCE!
W oczekiwaniu na kolejne sukcesy naszych reprezentantów w roku 2016 powspominajmy sobie ubiegłoroczny sukces naszego sportu, czyli 8 miejsce w świecie. Zawdzięczamy to sukcesom w 72 dyscyplinach, w których to zdobyliśmy 333 medale: 102 złote, 98 srebrnych i 133 brązowych. Dziękujemy wszystkim naszym sportowcom i dyscyplinom, w których te medale zdobywaliśmy. Może przypomnijmy naszych bohaterów, lecimy od końca, czyli następne to kajakarstwo klasyczne, w którym w imprezach światowych zdobyliśmy 5 medali (miejsc w pierwszej trójce) w kategorii seniorów. Srebrny medal mistrzostw świata i 3 miejsce w klasyfikacji Pucharu świata kajakarek zdobyła Marta Walczykiewicz, srebrny medal mistrzostw świata zdobyła dwójka w kanadyjkach Wiktor Głazunow i Vincent Słomiński, a 2 brązowe medale mistrzostw świata zdobyli również kanadyjkarze Piotr Kuleta i Marcin Grzybowski w dwójkach i Mateusz Kamiński w jedynkach. W klasyfikacji medalowej zajęliśmy tutaj 11 miejsce. W punktacji za 2 srebra i 3 brązowe medale mamy tutaj 7 punktów, a więc 1 punkt także w ocenie. Dziękujemy naszym kajakarzom oraz Polskiemu Związkowi Kajakowemu. Dla przypomnienia wszystkie 72 nasze dyscypliny i ich zdobycza medalowe na http://www.naszeigrzyska.mmj.pl/index.php?p=4. Klasyfikacja medalowa Kajakarstwa klasycznego na www.naszeigrzyska.mmj.pl/data/Ranking2015.xls w zakładce „Kajakarstwo klasyczne”.