Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

UWAGA!!!…

2 maja, 2018

UWAGA!!!
Nadleśnictwo Lipusz informuje , że na skutek wichury z 11/12 sierpnia panuje całkowity zakaz wstępu do lasu, który obowiązuje aż do odwołania. Znaczne uszkodzenie drzewostanów stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi.
Prosimy o rozwagę wszystkich turystów, którzy korzystając z uroków ciepłej wiosny pragną zwiedzać wiele urokliwych leśnych miejsc.
Cieszące się duża popularnością sulęczyńskie kurhany nazywane „Kamiennymi Kręgami” w Węsiorach są miejscem bardzo niebezpiecznym ze względu na liczne drzewa pochylone i zawieszone w wyniku sierpniowych wiatrów. Ze względu na to, że jest to rezerwat archeologiczny czekamy na ustosunkowanie się do naszej prośby o eliminacje drzew niebezpiecznych Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków. Dopóki nie zostaną uprzątnięte skutki nawałnicy uprasza się wszystkich spacerowiczów o nie odwiedzanie rezerwatu. W przeciwnym razie taka wizyta może mieć tragiczne skutki.

Źródło