Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Spływ Mikołajkowy u F.H.U. SZERYFOO…

15 grudnia, 2018

Spływ Mikołajkowy u F.H.U. SZERYFOO
15 grudnia 2018 r.

Na tej imprezie musieliśmy być! Doroczny Spływ Mikołajkowy u Szeryfoo tym razem odbył się na Słupi – popłynęliśmy z Sulęczyna, najpierw rynną, potem najpiękniejszym odcinkiem tej rzeki, wiodącym przez park krajobrazowy Dolina Słupi. Metę osiągnęliśmy przy kamieniu papieskim, koło mostu na drodze z Parchowa. Niespełna 10-cio kilometrowy odcinek pokonaliśmy w niecałe 3 godziny. A wszystko to w rewelacyjnej świątecznej atmosferze, cudownym towarzystwie i iście zimowej aurze. Po spływie wszyscy udali się do Lipusza, gdzie gospodarz ugościł nas smacznym jadłem oraz wybornymi napitkami. Bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy za gościnę!

ZRYTY TIM, F.H.U. SZERYFOO, Danuta, Monika, Ewa, Sławek, Maciej, Jerry, Chata Micha, Dorka Es, Kamil i reszta przyjaciół 🙂

Źródło