Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Sezon żeglarski na Złotej Górze oficjalnie otwarty!…

24 kwietnia, 2022

Sezon żeglarski na Złotej Górze oficjalnie otwarty!

Dzisiaj w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze odbyły się pierwsze w tym roku regaty – regaty inaugurujące sezon żeglarski 2022. Na starcie pojawili się sympatycy i propagatorzy żeglarstwa wraz z całymi rodzinami. W dzisiejszych wystartowały wieloosobowe jednostki pływające. Uroczystego otwarcia regat dokonali wspólnie: Mieczysław Grzegorz Gołuński Burmistrz Kartuz, Małgorzata Paździor-Król Dyrektor Kartuskiego Centrum Kultury oraz Mirosław Plichta Prezes UKŻ Lamelka Kartuzy i Koordynator CSWiPR z Kartuskiego Centrum Kultury, Komandor Hanna Kajeta. Wkrótce opublikujemy krótką relację filmową z tego wydarzenia.

Wspaniała pogoda, przepiękne miejsce i do tego świetna atmosfera to recepta na udane, niedzielne popołudnie. Zapraszamy na Złotą Górę!

Źródło