Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Na tegorocznych krakowskich Shanties 2022 nasi Przyjaciele nawiązali kontakt z…

27 lutego, 2022

Na tegorocznych krakowskich Shanties 2022 nasi Przyjaciele nawiązali kontakt z potrzebującymi cywilami z Ukrainy. Ponieważ wiele osób fizycznych i podmiotów trzeciego sektora zajmuje się już pomocą dla Ukrainy dostarczając żywność i inne środki pierwszej potrzeby, aby nie dublować tych wysiłków postanowiliśmy się skupić na zgłoszonych nam potrzebach medycznych służb cywilnych (taka nasza OC – obrona cywilna). Brakuje wyposażenia medycznego dla patroli cywilnych, miejsc ukrycia cywilów, doraźnej pomocy medycznej udzielanej cywilom poza bezpośrednimi miejscami walk. Chcemy dostarczyć kilkadziesiąt plecaków z podstawowym wyposażeniem do udzielania pierwszej pomocy osobom dorosłym i dzieciom…

Źródło