Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Mikołajki w kajaku 10.12.2011 – ZAPRASZAM-

17 listopada, 2011

Witam, zapraszam na Mikołajkowy spływ kajakowy, który odbędzie się 10.12.2011- start ok. godziny 10.00.Spływ odbędzie się na rzece WDA, zastanawiam się jeszcze nad odcinkiem którym spłyniemy – do wyboru są dwa a wyboru dokonamy wspólnie w dniu spływu w zależności od warunków atmosferycznych. Po spływie w bazie 1 ognisko-grill z kiełbachą i „ciepłą”  herbatą. opłata za uczestnictwo to 35zł od osoby w tym wliczono : miejsce w kajaku (2 osobowym) plus kamizelka i wiosło 🙂 , „ciepłą” herbatę na szlaku i po spływie, kiełbasę z chlebkiem przy ognisku-grill, transport uczestników i sprzętu na start i z powrotem do bazy 1. Chętnych proszę o wcześniejsze zgłoszenia – email  lub telefonicznie.Istnieje możliwość udziału w spływie z własnym sprzętem po wcześniejszym uzgodnieniu. Istnieje też możliwość ubezpieczenia uczestników po wcześniejszym zgłoszeniu i przekazaniu niezbędnych danych. Ilość miejsc ograniczona.

ZAPRASZAM GORĄCO

szeryf

P.S już po spływie, pogoda dopisała – choć nie było śniegu (dopiero wieczorem przy ognisku się pokazał 😉 )

Atmosfera super, to dzięki uczestnikom – BARDZO DZIĘKUJĘ za przybycie i fajny klimat

poniżej link do galerii gdzie umieściłem kilka fotek :

FOTO – Mikołajkowy spływ Wdą 10.12.2011

pozdrawiam i zapraszam w przyszłości.