Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Mikołajki w Kajaku 10.12.2011 – ZAPRASZAM -…

17 listopada, 2011

Mikołajki w Kajaku 10.12.2011 – ZAPRASZAM –
Witam, zapraszam na Mikołajkowy spływ kajakowy, który odbędzie się 10.12.2011- start ok. godziny 10.00.Spływ odbędzie się na rzece WDA, zastanawiam się jeszcze nad odcinkiem którym spłyniemy – do wyboru są dwa a wyboru dokonamy wspólnie w dniu spływu w zależności od warunków atmosferycznych. Po spływie w bazie 1 ognisko-grill z kiełbachą i „ciepłą” herbatą. opłata za uczestnictwo to 35zł od osoby w tym wliczono : miejsce w kajaku (2 osobowym) plus kamizelka i wiosło 🙂 , „ciepłą” herbatę na szlaku i po spływie, kiełbasę z chlebkiem przy ognisku-grill, transport uczestników i sprzętu na start i z powrotem do bazy 1. Istnieje możliwość udziału w spływie z własnym sprzętem po wcześniejszym uzgodnieniu.Chętnych proszę o wcześniejsze zgłoszenia – email lub telefonicznie.Istnieje też możliwość ubezpieczenia uczestników po wcześniejszym zgłoszeniu i przekazaniu niezbędnych danych.
GORĄCO ZAPRASZAM
szeryf

Źródło