Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Łeba Osiek – Paraszyno 15 lutego 2020 r….

15 lutego, 2020

Łeba Osiek – Paraszyno 15 lutego 2020 r.

Ostatni tydzień co niektórzy z nas spędzili z nosem w serwisie hydrologicznym IMGW i wreszcie jest! Łeba osiągnęła stan całkiem interesujący – 217cm i 5m3 pokazał wodowskaz w Miłoszewie. Nie zastanawiając się wiele, w sobotę z samego rana do Paraszyna zjechali: Kajaki Szeryfoo Lipusz Seweryn, Sławek, Wojtek, Ag Raf Ka, Chata Micha i Jerry Wind. Popłynęliśmy najciekawszy, nasz ulubiony odcinek Łeby z Osieka do Paraszyna. Woda przy tych poziomach płynie tu bardzo szybko przewalając się z łoskotem przez liczne bystrza, progi i zwałki – to właśnie w tej rzece tak bardzo lubimy. Metę osiągnęliśmy po godzinie i 45 minutach, przepływając niespełna 8,5km. Piękne przedpołudnie! A teraz na Kajak Jamboree – spotkania podróżników kajakarzy się wybieramy i wszystkich naszych przyjaciół na tą imprezę zapraszamy!

PS. Prognoza pogody na najbliższy tydzień zapowiada deszcze, więc kto wie, może w kolejny weekend też nas spotkacie na Łebie 🙂

Źródło