Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Kochani przyjaciele , znajomi, znajomi znajomych i nieznajomi…… nie sposób opisa…

25 lutego, 2015

Kochani przyjaciele , znajomi, znajomi znajomych i nieznajomi…… nie sposób opisać naszych emocji związanych z akcją wsparcia Dworku i nas w tych dniach…dobro które oddajecie z siebie wróci do Was wzmocnione po wielokroć. Dziś nie możemy zaoferować Wam zbyt wiele …to praktycznie nic..,ale każda jedna osoba ,która w jakikolwiek sposób nas wspomaga proszona jest o pozostawienie po sobie śladu w postaci uczestnictwa w wydarzeniu na fb „Pomoc w odbudowaniu Dworku Zielenin”- dzięki temu będziemy mieli do Was kontakt i liczymy na możliwość jakiegokolwiek odwdzięczenia. Na dzień dzisiejszy to tylko drobiazgi …kartka z podziękowaniem, miejsce na spacer ,namiot ,przyczepę, przejażdżka konna dla dzieciaków, kontakt z naszymi zwierzakami, miejsce na Wasze zdjęcie na „pamiątkowej tablicy przyjaciół ” która powstaje na terenie Zielenina , wszystkie grzyby z lasu i plony z ogródka – wiem ze to niewiele …,ale bardzo chcielibyśmy się jakoś Wam odwdzięczyć . I na przekór losowi -iskierka nadziei , którą w nas obudziliście może przerodzić się w wielki płomień nadziei i szansy dla innych którym kiedyś mam nadzieje my będziemy mogli pomóc. Niech stanie się to po coś, ma swój sens i cel…

Źródło