Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

IMPREZY KAJAKOWE O CHARAKTERZE SPORTOWYM DLA AMATORÓW

12 grudnia, 2016

Witam i zapraszam wszystkich pasjonatów kajakarstwa na czwartą już edycję maratonów kajakowych pod nazwą CANOA CUP.
– W przyszłym roku zaczynamy naszą zabawę maratonem na Parsęcie – 73,7 km – Białogard – 15 kwietnia.
– Następnie czeka nas podróż do stolicy Polski, gdzie popłyniemy „królową rzek” – Wisłą, najpierw 30km pod prąd a potem 30km z prądem, razem 60km – Warszawa – 20 maja.
– Trzecim wyzwaniem będzie Ultramaraton Brda Extreme – 132 km jedną z najpiękniejszych rzek Polski – Przechlewo – 3 czerwca.
– W okolicach Nocy Świętojańskiej zapraszamy Was na jeden z cudów architektury żeglugowej czyli Kanał Elbląski – 75 km z Ostródy do Elbląga – Elbląg – 24 czerwca.
– Piątym jednym z łatwiejszych maratonów będzie Maraton Drawski – 53 km wokół przepięknego Jeziora Drawsko – Stare Drawsko – 22 lipca.
– Na nowość w naszym cyklu zapraszamy do stolicy północno – zachodniej Polski, aby pościgać się po bezkresnych wodach Międzyodrza – 55 km – Szczecin – 19 sierpnia.
– Na zakończenie czeka nas druga nowość w cyklu, jest to impreza debiutująca na kajakowej mapie Polski, może też okazać się najtrudniejszą ze wszystkich. Na dwunastogodzinne pływanie na pętli wodnej jednego z najpiękniejszych miast Polski zapraszamy do Gdańska – 23 września. Impreza o roboczej nazwie GDAŃSK 12H, będzie kończącą cały cykl CANOA CUP 2017.
W najbliższych dniach, cały regulamin CANOA CUP 2017 oraz informacje o poszczególnych maratonach, ukażą się na http://canoa.com.pl/
Gorąco zapraszam.

IMPREZY KAJAKOWE O CHARAKTERZE SPORTOWYM DLA AMATORÓW

Źródło