Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

GoKajak sponsorem i partnerem PKG Festival Złota Góra 2017 – Go Kajak to ogromny…

27 czerwca, 2017

GoKajak sponsorem i partnerem PKG Festival Złota Góra 2017 – Go Kajak to ogromny wybór sprzętu kajakowego, najnowsze trendy i to dla każdego rodzaju kajakowej przygody od niedzielnych spacerków po okolicznych jeziorach aż po morskie, górskie czy wędkarskie wyprawy….. w co się ubrać, w co zapakować co wziąć a czego nie to wszystko można zobaczyć, dotknąć a nawet spróbować na „Polish Kayak Games Festival2017” na Złotej Górze. Zapraszamy na stoisko Gokajak na Polish Kayak Games Festival – 01.07-02.07 Złota Góra 2017 .
#gokajak #aquariuspolska #pomorskietusiępływa #truskawkobranie #gokajak #wiosło #umpaumpatribeofthepolishfreestylepaddlers #gopack #feelfree #freestyle #redbull #sonymobile #xperia #stwbałtyk #złotagóraŹródło