Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Dziś członkowie naszego Stowarzyszenia sprzątali 3km odcinek rzeki Wdy od Płocic…

10 października, 2020

Dziś członkowie naszego Stowarzyszenia sprzątali 3km odcinek rzeki Wdy od Płocic do Kruglińca w Wdzydzki Park Krajobrazowy Lipusz. Jak zwykle dominowały znaleziska po pseudo turystach ze spływów kajakowych. Oczywiście najwięcej było puszek butelek i opakowań po chipsach. Zebraliśmy około 30-35 worków, które zebrane zostaną do kajaków przez Kajaki Szeryfoo Lipusz organizatora dzisiejszego sprzątania. Rzeka na tym odcinku to przepiękny naturalny żwirowy odcinek górskiej rzeki. Niestety nie zaobserwowaliśmy obecności ryb co bardzo nas zasmuciło. To było nasze pierwsze spotkanie z tym fragmentem rzeki, która bardzo nas zauroczyła. Kochamy Wdę na całym jej odcinku 😉 chcielibyśmy, aby była czysta na całym 200km odcinku.

Z pozdrowieniami
Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Rzeki Wdy – Kiełż Czarna Woda

Źródło