Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Dzień dobry,…

6 listopada, 2020

Dzień dobry,
Skradziono kajak Prijon Touryak czerwony ze sterem i żółtym deklem na kokpit Prijon oraz kajak Prijon Viper czerwony bez steru z czarnym deklem z neoprenu.
W Touryaku głębsza rysa ok. 15 cm na rufie, w Viperze nie domyka się szczelnie pokrywa luku bagażowego.
Rzeczą charakterystyczną mogą być usunięte przez złodzieja tabliczki znamionowe na obu kajakach oraz brak dekli neoprenowych na lukach bagażowych.
Skradziono także składane wiosło aluminiowe marki Polsport z niebieskimi piórami i łącznikiem po środku również w tym kolorze i przyczepę lekką. Przyczepa miała na lewej burcie przymocowane uchwyty na wiosło z rurek aluminiowych w kształcie litery „U”. Po usunięciu uchwytów pozostaną otwory na śruby mocujące.
Kajaki mogą być sprzedawane w komplecie z akcesoriami lub osobno.
Zwracam się do Państwa o udostępnianie tego postu i zwrócenie uwagi, czy taki sprzęt nie pojawił się na rzece lub w ofertach sprzedaży w Internecie, na targowisku, w lombardzie itp. miejscach. W takim przypadku, proszę o kontakt ze mną na priva lub Policją.
Dziecko tęskni i rozpacza po utracie swojego Viperka. Proszę o pomoc i udostępnianie posta.

Źródło