Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Dwunastogodzinny Malborski Maraton Kajakowy anno domini 2022, za nami. Oto i je…

16 września, 2022

Dwunastogodzinny Malborski Maraton Kajakowy anno domini 2022, za nami. Oto i jego wyniki
https://canoa.com.pl/wp-content/uploads/2022/09/wyniki-2022-MMK12H.pdf
Dzięki sprzyjającym warunkom wietrznym, a raczej nieprzeszkadzającemu jak zwykle wiatrowi, udało się odnotować kilka znaczących wyników. Został poprawiony rekord w kategorii K2Mix przez Agatę i Pawła Chodołów, od teraz wynosi 106 km. W kategorii K1M rekord z przed pięciu lat został poprawiony o 2 km i obecnie wynosi 118 km. Po za tym wielu uczestników poprawiło swoje życiówki na tej trasie.
Impreza jak zwykle wyczerpująca siły zawodników, po której mają tylko 2 tygodnie na regenerację, aby 24 września zameldować się na Maratonie Słupia. Będzie to ostatni tegoroczny maraton z cyklu CANOA CUP oraz Pomerania Canoa Cup. Po nim nastąpi podsumowanie oraz wręczenie nagród dla wszystkich niezmordowanych kajakarzy, którzy nie bacząc na trudy i wszelkie przeciwności losu wzięli udział w IX edycji CANOA CUP.
Rejestracja na Maraton Słupia jeszcze otwarta do 20 września.
https://canoa.com.pl/maratonslupia/

Źródło