Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

Co się działo w sezonie Turystycznym 2014

27 października, 2014

Witam wszystkich lubiących wodę i nie tylko 

Wreszcie znalazłem trochę czasu aby nadrobić zaległości po sezonie i napisać co nie co, Lato w tym roku jak wszyscy pewnie wiedzą było ciepłe i słoneczne a co za tym idzie – ludzie z chęcią spędzali wolny czas na wodzie i w kajaku, a My z wielką przyjemnością Im w tym pomagaliśmy.

Ale po kolei, zanim sezon 2014 w pełni się rozpoczął wystartowaliśmy wraz z ekipą NADCIŚNIENIE TIM  w X maratonie D.E.B.I.L 2014, brzmi ciekawie co ?  Z dumą muszę Was poinformować, że udało Nam się dołączyć do grona D.E.B.I.L.’i i to z całkiem niezłymi czasami, szczegółowy opis wraz ze zdjęciami i relacją znajdziecie na profilu organizatora : D.E.B.I.L 2014 – facebook .

W wakacje 2014 mieliśmy tyle pracy, że nie zdążyłem nawet zrobić zdjęć, ale coś tam wygrzebałem w sieci i udostępniam poniżej :

W tym sezonie udało mi się zaliczyć do grona testerów kamery Garmin Virb Elite, dzięki której będę mógł uwiecznić w formie video naszą aktywność na wodzie i nie tylko . Kilka pierwszych „produkcji” można znaleźć na naszym kanale : YouTube – szeryfoo – zachęcam do śledzenia i komentowania.

Sezon Turystyczny się skończył – bynajmniej w teorii, a My jesteśmy aktywni – „Spływamy przez cały Rok” – efektem tego był spływ turystyczny Wieprzą, zakończony dobrą zabawą na falach i kąpielą morską w Darłówku na plaży : Wieprza turystycznie 17-19.10.2014 – kilka fotek.

Jeżeli chcecie popływać (nie tylko – chodzimy z kijami Nordic Walking, a chcemy też na śniegu „pochodzić” na biegówkach) to zapraszam – jeżeli lubicie ciepełko w domku, to zajrzyjcie na Naszą stronę ,profil facebook lub youtube i zobaczcie co i jak robimy.

A niedługo tradycyjny już Spływ Mikołajkowy 2014 i może Sylwestrowo-Noworoczny.

Zapraszam, Darek – szeryf