Szeryfoo
e-mail: biuro@szeryfoo.pl
Kajaki
Off-road
Domki letniskowe

Witamy w Szeryfoo!

Chcesz poznać smak prawdziwej przygody? Sprawdź już teraz, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Obecnie nasza oferta obejmuje spływy kajakowe na Kaszubach. Jeśli chcecie przeżyć przygodę, a przy tym poznać serce Kaszub, musicie przyjechać na spływ kajakowy rzekami i jeziorami tej krainy.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

PS. Niebawem startujemy również z oferta OFF-ROAD’u na Kaszubach, a także własnymi domkami letniskowymi.

CANOA CUP 2021…

24 kwietnia, 2021

CANOA CUP 2021
Już za 2 tygodnie rusza kolejny rok z rzędu maratonowa machina. Zaczynamy jak zwykle od Parsęty, na którą rejestracja jest otwarta do końca jutrzejszego dnia. Kolejne maratony odbędą się w odstępach od 2 do 4 tygodni od siebie. W tym roku maratonów będzie 9, a całą zabawę zakończymy na Słupi w Ustce. Zapraszamy wszystkich kajakarzy, dla których zwykły integracyjny spływ nie jest szczytem ich marzeń i możliwości. Na maratonach Canoa Cup możliwości wszystkich uczestników nabierają innego wymiaru, a satysfakcja z dokonania rzeczy do tej pory nieosiągalnej pozostaje w nich długi czas.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony https://canoa.com.pl/ , na której znajdziecie niezbędne informacje o wszystkich maratonach z cyklu Canoa Cup.

Źródło